Maker Faire Delft 2025

Eden ringen showcase

Home: Zuid-Holland, Nederland

Mijn droom van een eigen sieraden collectie werd 2 jaar geleden plotseling realiteit. Het begon met 1 wasmodel, maar dit liep a snel uit op 4 ontwerpen en een 3D printer. De rest van mijn ontwerpen zijn te vinden op mijn website mitchellcomvalius.nl

https://mitchellcomvalius.nl/closer/
Eden ringen showcase - Maker Faire Delft 2024

Maker

Mitchell Comvalius Maker Photo

Mitchell Comvalius

Hallo, Ik ben Mitchell Comvalius. Als 20 jarige IPO student aan de Hogeschool Rotterdam voel ik me helemaal in mijn element in mijn atelier en achter mijn laptop. Ik houd me graag bezig met diverse CAD software, nieuwe skills ontwikkelen en de kieren en naden van de ontwerpwereld ontdekken. Ik leef het liefst een actieve levensstijl met een mix van krachttraining en boulderen. Ook houd ik heel erg van open gesprekken en ben ik maar al te blij om kennis uit te wisselen met iedereen die het te bieden.

https://mitchellcomvalius.nl/closer/

Join our Maker Faire newsletter and be the first to know about inspiring maker projects and stories from across the globe! Whether you’re a seasoned maker or just starting out, our newsletter is packed with creativity, ingenuity, and fun. Let’s Make:!