Saturday




10:30 AM — 11:00 AM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Learning in the Making: Beyond Cookie Cutters

Dina El-Zanfaly

10:30 AM — 11:00 AM

Make: Science Stage (Zone 1)

Customizable Compact Maze Navigation Robot

Ethan Wu

10:30 AM — 11:00 AM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Lasers on Leather: What Will Tested.com's Will Smith Print on a Glowforge?

Will Smith

10:30 AM — 11:00 AM

Maker to Market (Zone 3)

The Eureka Moment

Aaron Johnston

10:30 AM — 11:15 AM

Make: Education Stage (Zone 3)

Meet Maker Educators: Inspirational Stories from the Cutting Edge

Jessica Parker

11:00 AM — 11:15 AM

Maker to Market (Zone 3)

Scoup

John Moore

11:00 AM — 11:30 AM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Innovation in the Maker Movement

Grant Imahara

11:00 AM — 11:30 AM

Make: Science Stage (Zone 1)

Phases Demonstration

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

11:00 AM — 11:30 AM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Arduino 101

Simon Monk

11:00 AM — 12:00 PM

Power Racing Series (Zone 2)

The Power Racing Series

Power Racing Series

11:15 AM — 11:30 AM

Make: Education Stage (Zone 3)

Science of Sound--Fun tools to create young music makers

Isaac Glendening

11:15 AM — 11:30 AM

Maker to Market (Zone 3)

MATLAB Analysis for Internet of Things and Hardware Projects

Dan Seal

11:30 AM — 11:45 AM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with Drones

Terry Kilby

11:30 AM — 12:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The Science of TV's 'The Big Bang Theory': Explanations Even Penny Would Understand

David Zobel

11:30 AM — 12:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Making the Most of Maker Education

Steve Davee

11:30 AM — 12:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Case Study: Dimensional Paper

Alicia Lo

11:30 AM — 12:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

How I Taught My Dog to Text Selfies

Greg Baugues

11:45 AM — 12:00 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with Raspberry Pi

Matt Richardson

12:00 PM — 12:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The MacGyver Secret

Lee Zlotoff

12:00 PM — 12:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Provoking Original Ideas from Student Makers

Jim Tiffin Jr

12:00 PM — 12:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Make It Glow

Emily Coker

12:00 PM — 12:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Engineering for Everyone

Kathy Ceceri

12:00 PM — 12:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

Starting Up Hardware

Luke Iseman

12:30 PM — 1:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Free to Make

Dale Dougherty

12:30 PM — 1:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

12:30 PM — 1:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

The Evolution of TrotBot

Ben Vagle

12:30 PM — 1:00 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Creating Bluetooth Low Energy peripherals with Arduino

Don Coleman

12:30 PM — 1:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

John Park's Happy Chewbacca Hacking

John Park

12:30 PM — 1:15 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

We Make More Making Happen at Marymount!

Eric Walters

1:00 PM — 1:15 PM

Maker to Market (Zone 3)

High-Tech Fashion

Sahrye Cohen

1:00 PM — 1:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

MAKE-ing a Difference: Using your creativity and curiosity for the greater good

Nicole Curtis

1:00 PM — 1:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Multi-Agent Robots Formations

Neelay Trivedi, Prateek Humane

1:00 PM — 1:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

'Maker Lab': Super Cool Projects

Jack Challoner

1:00 PM — 1:45 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

The ShadowMakers

The ShadowMakers

1:00 PM — 2:00 PM

Power Racing Series (Zone 2)

The Power Racing Series

Power Racing Series

1:15 PM — 1:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

DonorsChoose.org, Teachers, and the Maker Movement

Mary Holtzhauser

1:15 PM — 1:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

How to Torture Test a 3D Printer (Before We Ship It)

David Lakatos

1:30 PM — 1:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Tech DIY - Easy Electronics Projects for Parents and Kids

Ji Sun Lee

1:30 PM — 2:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The State of Arduino

Massimo Banzi

1:30 PM — 2:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

1:30 PM — 2:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Empowering kids through Technology

Nathaniel Dsouza

1:30 PM — 2:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Planes, Gliders and Paper Rockets

Rick Schertle

1:30 PM — 2:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

The Shifting Landscape of the Internet of Things

James Jarvey

1:45 PM — 2:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with CNC

Edward Ford

2:00 PM — 2:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Make it or Make it Happen

Vanessa Holden

2:00 PM — 2:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Digital Making: Encouraging creativity in the classroom and integrating STEAM project-based learning

Carrie Anne Philbin

2:00 PM — 2:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Magical Science: Learn the Science Behind Magic!

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

2:00 PM — 2:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

3D Scanning with Drones

Terry & Belinda Kilby

2:00 PM — 2:45 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

Mario the Magician

Mario Marchese

2:15 PM — 2:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Makerspaces in your school, community, garage and beyond

Adam Kemp

2:30 PM — 2:45 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Engineering for Sustainability - Hydroponics Design

Natalie Munn

2:30 PM — 3:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

2:30 PM — 3:15 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Making & the DIY Bio Frontier

Christal Gordon, Ellen Jorgensen, Erika Milczek, Karen Ingram

2:30 PM — 3:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Earth, Water, Space: Elemental Truths in STEM

Lilia Ramirez, Monsi Roman, Teresa Cushing, Tia Ferguson

2:45 PM — 3:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Engineering Challenge After-School Enrichment Program

Natalie Munn

2:45 PM — 3:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Family Projects for Smart Objects

John Keefe

3:00 PM — 3:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

The "Maker" Gap: How Chicago Youth Centers' Maker Labs bridge the achievement gap and prepare children for success

Steven Willis

3:00 PM — 3:45 PM

Maker to Market (Zone 3)

Creative Tools That Inspire Making

Alex Klein, Alroy Almeida, Daniela Paredes, Julio Terra

3:00 PM — 4:00 PM

Power Racing Series (Zone 2)

The Power Racing Series

Power Racing Series

3:15 PM — 3:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with Processing.py

Allison Parrish

3:15 PM — 3:45 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The Hard Open Road (And Why It’s the One Worth Taking)

Erik de Bruijn

3:30 PM — 4:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

3:30 PM — 4:00 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Start Making! Engaging Young People in Maker Activities

Alisha Panjwani

3:30 PM — 4:15 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Winners Tell All: The CTE Makeover Challenge

Albert Palacios

3:45 PM — 4:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Inflatable Robots, 3D Printing and How Makers are Pushing the Limits

Aidan Leitch

3:45 PM — 4:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Building a Usable Cell Phone Powered by Solar Power

Katharine Roberts

3:45 PM — 4:15 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Green Bronx Machine - Pop Up Farms

Stephen Ritz

4:00 PM — 4:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Future of Lighting - Maker Made

Jeff Patton

4:00 PM — 4:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

The Science of Fire

Tim Deagan

4:00 PM — 4:30 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

Max Bouratoglou

Max Bouratoglou

4:00 PM — 4:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

Inspiration Through Robotics

Luis Jimenez Cu

4:15 PM — 4:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

BeagleBoard.org & Google Summer of Code

Drew Fustini

4:15 PM — 4:45 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Make a Match: Successfully Partnering with NASA

Sam Ortega

4:15 PM — 4:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Bootstrapping: Sustainable Makerspaces For All

Justin Leto

4:30 PM — 5:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

4:30 PM — 5:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Lights, Camera, WATER PISTOLS!

Jayde Lovell

4:30 PM — 5:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Field Trip to Mars - Lessons in Rethinking VR Outside the Headset

Sue McNamara

4:30 PM — 5:15 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Building the STEAM Shop: Makerspaces in Public High Schools

Donna Mandosa

4:45 PM — 5:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

NASA Centennial Challenges: 3D-Printed Habitat Challenge Announcement

Monsi Roman

4:45 PM — 5:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Making on YouTube

April Wilkerson, Giaco Whatever, Howard Chung, Jimmy Diresta, Laura Kampf

5:00 PM — 5:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Making with Code: A Live Multigenerational Event

Christopher Wolfram, Stephen Wolfram

5:00 PM — 5:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Density Demo

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

5:00 PM — 6:00 PM

Power Racing Series (Zone 2)

The Power Racing Series

Power Racing Series

5:15 PM — 5:45 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Creating an Accessible, Affordable Maker Ed Model for Schools

Paul Reynolds

5:30 PM — 6:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

5:30 PM — 6:00 PM

Unisphere - Coke Zero & Mentos (Zone Out)

Coke Zero & Mentos Fountains

Fritz Grobe, Stephen Voltz

Sunday




10:30 AM — 11:00 AM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Making for Defense

Brent Chapman, Erick Waage, James Finocchiaro

10:30 AM — 11:00 AM

Make: Science Stage (Zone 1)

Hacking the Youth Divide

Sharon Lin

10:30 AM — 11:00 AM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

3D Printing: Expectations vs. Reality

Rick Winscot

10:30 AM — 11:00 AM

Maker to Market (Zone 3)

Creating Interactive Digital Interfaces

nick demopoulos

10:30 AM — 11:15 AM

Make: Education Stage (Zone 3)

Meet Maker Educators: Inspirational Stories from the Cutting Edge

Jessica Parker

11:00 AM — 11:30 AM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Today's Makers Will be Tomorrow's Movers and Shakers

Ayah Bdeir

11:00 AM — 11:30 AM

Make: Science Stage (Zone 1)

Phases Demonstration

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

11:00 AM — 11:30 AM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Family Projects for Smart Objects

John Keefe

11:00 AM — 11:30 AM

Maker to Market (Zone 3)

Future of Lighting - Maker Made

Jeff Patton

11:15 AM — 11:30 AM

Make: Education Stage (Zone 3)

Open Portfolios: Capturing Processes via Video

Stephanie Chang

11:30 AM — 12:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Make - Don't Take - Examinations: Evaluating Students on Knowledge They Construct

Emily Silverman

11:30 AM — 12:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Case Study: Dimensional Paper

Alicia Lo

11:30 AM — 12:00 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with Raspberry Pi

Matt Richardson

11:30 AM — 12:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Anyone Can Make: Next-Gen Computing

Alex Klein

11:30 AM — 12:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Making for Good: An International Perspective

Kerry Lohorn, Peter Larsen, Rich Lehrer, Robert Ryan-Silva, Sam Bloch, Stephanie Santoso, Xanthe Matychak

12:00 PM — 12:15 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Building the STEM in Making

Liz Whitewolf

12:00 PM — 12:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Sisyphus - getting it out there

Bruce Shapiro

12:00 PM — 12:15 PM

Maker to Market (Zone 3)

Rainbo Skyz

Kathryn Lee

12:00 PM — 12:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Planes, Gliders and Paper Rockets

Rick Schertle

12:00 PM — 12:30 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

Concrete A Cappella

Concrete A Cappella

12:15 PM — 12:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

The Eureka Moment

Aaron Johnston

12:15 PM — 12:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

John Park's Circuit Playground Projects

John Park

12:30 PM — 1:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Surgical 3D Printing and Tissue Engineering

Lee Smith

12:30 PM — 1:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

12:30 PM — 1:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

#BucknellMakers ReMaking in the Liberal Arts Tradition

Margot Vigeant

12:30 PM — 1:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Building Wireless Sensors

Don Coleman

12:45 PM — 1:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Inflatable Robots, 3D Printing and How Makers are Pushing the Limits

Aidan Leitch

12:45 PM — 1:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Making Things Talk

Tom Igoe

1:00 PM — 1:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Instilling a Maker Mindset on Campus: Case Studies

Adam Wentworth, Douglas Higgins, Ian Roy, Jordan Tynes, Sabrina Merlo

1:00 PM — 1:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

LogoTurtle: Programming & Making Meaning of Angles and Degrees

Josh Burker

1:00 PM — 1:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Density Demo

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

1:00 PM — 1:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

Iterating on Soft Robots: Bringing the Maker Ethic to Emerging Technology

Kari Love

1:00 PM — 1:45 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

The ShadowMakers

The ShadowMakers

1:00 PM — 2:00 PM

Power Racing Series (Zone 2)

The Power Racing Series

Power Racing Series

1:15 PM — 1:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Engineering for Everyone

Kathy Ceceri

1:30 PM — 2:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Maker Portfolios and College Admissions: More than Just Grades and Test Scores

Chris Peterson, Stephanie Chang

1:30 PM — 2:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

1:30 PM — 2:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Ten Considerations When Teaching Kids to Code

Gary Stager

1:30 PM — 2:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Lights, Camera, WATER PISTOLS!

Jayde Lovell

1:30 PM — 2:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

3D Scanning with Drones

Terry & Belinda Kilby

1:45 PM — 2:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with CNC

Edward Ford

2:00 PM — 2:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Science, Making, and Mentoring: Building a CubeSat to Sample the Stratosphere

Daron Westly

2:00 PM — 2:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Extreme Solar Storms: NASA DIY Science

Troy Cline

2:00 PM — 2:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

System-In-Package Technology: Making Custom BeagleBone Blacks Easier.

Jason Kridner

2:00 PM — 2:45 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The Fourth Industrial Revolution: Wearable Tech Education Kits for Makers

Bob Bland

2:00 PM — 2:45 PM

Maker Square Stage (Zone 4)

Mario the Magician

Mario Marchese

2:15 PM — 2:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

The Science of Fire

Tim Deagan

2:30 PM — 2:45 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

The Annotated Build-It-Yourself Science Laboratory

Windell Oskay

2:30 PM — 3:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

2:30 PM — 3:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

6 Steps to Creating a MakerSpace from k-12

Tiffany Lucey

2:30 PM — 3:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Make It Glow

Emily Coker

2:30 PM — 3:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Making Collaborative Robots

Benjamin Hylak

2:45 PM — 3:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Maker Cities

Dale Dougherty, Leah Gilliam, Noreen O’Loughlin, Peter Hirshberg, Xanthe Matychak

3:00 PM — 3:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

The Future of Making with Biomaterials: Mushroom Materials

Jeff Betts

3:00 PM — 3:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Free to Make

Dale Dougherty

3:00 PM — 3:45 PM

Maker to Market (Zone 3)

Making Tools for a Future Fab Lab

Zach Dunham

3:30 PM — 4:00 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Artist Luke Dubois is Data Driven

Luke DuBois

3:30 PM — 4:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

3:30 PM — 4:00 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Center for Architecture: Structural Strength

Jessica Castillo

3:30 PM — 4:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Magical Science: Learn the Science Behind Magic!

NYSCI Designers-in-Residence 2017 - 2018: Killer Snails, Jaehyun Kim, Jan Mun, Brooke Singer

3:30 PM — 4:00 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

FPGAs for Makers

Simon Monk

3:45 PM — 4:00 PM

Maker to Market (Zone 3)

Securing the Internet of Things

Andrew Katz

4:00 PM — 4:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Innovation Lab

Luis Jimenez Cu

4:00 PM — 4:30 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

How to Build a Solar Generator

Gary Bennett

4:00 PM — 4:30 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

Getting Started with Drones

Terry Kilby

4:00 PM — 4:30 PM

Maker to Market (Zone 3)

Make an AR/VR Mini Game

Yosef Maldonado

4:00 PM — 4:45 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

Nimble and Creative: Space to Make in the Workplace

Cindy Kohlmiller, Jessie Bacchus, Lauren Wilhelm, Lindsey Sweeney, Rachael Kubly, Tabitha Beavers

4:30 PM — 5:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

4:30 PM — 5:00 PM

Make: Science Stage (Zone 1)

Liter of Light USA - Lighting Up Lives, One Bottle At a Time

Alanna Sousa

4:30 PM — 5:15 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

Redesigning Shop Class: Middle Schoolers Designing for the Real World

Kevin Jarrett

4:30 PM — 5:15 PM

Make: Show & Tell Stage (Zone 3)

R2 Builders Club Panel

Paul Gentile

4:45 PM — 5:30 PM

Center Stage - NYSCI Auditorium (Zone 1)

The Accessible Future of Neuroscience

AJ Keller, Joe Burdo, Melanie Segado, Sydney Swaine-Simon, Teon Brooks

5:15 PM — 5:30 PM

Make: Education Stage (Zone 3)

No Maker Left Behind

Daniel Schermele

5:30 PM — 6:00 PM

Great Hall Plaza (Zone 1)

AETHER

Darren Solomon, Kat Sullivan, LaJune Mcmillian, Ruudy Liu, Sergio Mora-Diaz

5:30 PM — 6:00 PM

Unisphere - Coke Zero & Mentos (Zone Out)

Coke Zero & Mentos Fountains

Fritz Grobe, Stephen Voltz